آخرين مطالب

آموزش غنی کردن کاه با اوره

آموزش غنی کردن کاه با اورهReviewed by عاطفه on Jul 24Rating: 5.0

آموزش غنی کردن کاه با اوره

1402933581 آموزش غنی کردن کاه با اوره
امروزه تولید محصولات کشاورزی و دامپروی متوسط با رشد جمعیت و نیاز جامعه با توجه به عوامل محدود کننده از اهمیت خاصی برخوردار است و بدون به کار بستن اصول علمی و فنی در این زمینه موفقیت چندانی کسب نخواهد شد.

21402933645 آموزش غنی کردن کاه با اوره
در شرایط فعلی اندیشیدن به افزایش تعداد دام برای افزایش محصولات پروتئینی به دور از عقل و عمل است و تنها راه استفاده از منابع بالقوه در این بخش می باشد. با به کار بستن اصول و نکاتی که هر راس دام را افزایش می دهد، مثلا رعایت اصول بهداشتی یا استفاده از اصلاح نژاد یا جایگزین نمودن دام های پر تولید و یا بهبود تغذیه دام، رسیدن به هدف مذکور یعنی خودکفایی در تولیدات دامی سهل الوصول خواهد بود.
مهمترین مسئله در بخش پرورش دام تامین خوراک دام و تغذیه آن است و حدود ۷۰ درصد هزینه کل هر دامداری متعلق به علوفه و تغذیه دام است. پس دامپرور واقعی کسی است که با صرف کمترین هزینه بیشترین و بهترین تولید را داشته باشد.
کاه از گذشته به عنوان یک ماده غذایی برای تغذیه دام استفاده می شد و تنها ارزش آن به عنوان یک غذای شکم پر کن می باشد و به هیچ وجه مناسب برای تولید دام نخواهد بود. اما با روش های جدیدی که در تغذیه دام حاصل شده است و در این فیلم آموزشی بیان شده است می توان ارزش غذایی کاه را به میزان قابل توجهی بالا برد. این موضوع از نظر نیاز مبرم کشور به تولید هرچه بیشتر غلات با توجه به محدودیت زمین و آب اهمیت خاصی دارد.
سلولز یک ماده غنی است که به میزان ۴۰ تا ۵۰ درصد در کاه گندم وجود دارد. این ماده غذایی در شکمبه نوشخوار کنندگان مثل گاو یا گوسفند تجزیه شده و به مواد ساده تری مثل قند خون تبدیل می شود و برای این گونه دام ها بسیار مفید خواهد بود. اما سلولز موجود در کاه با مواد غیر قابل هضم دیگری ترکیب شده و به صورت خام برای دام قابل استفاده نیست.
اضافه کردن یک ماده قلیایی مثل اوره به کاه دارای این خاصیت است که پیوند بین سلولز و مواد غیر قابل هضم کاه را شکسته و آن را برای دام قابل استفاده می سازد و در واقع قابلیت هضم آن افزایش پیدا می کند. علاوه بر آن اوره حاوی ۴۶ درصد ازت خالص است که ازت می تواند در شکمبه نوشخوار کنندگان تبدیل به پروتئین میکروبی شود و از این طریق علاوه بر افزایش میزان قند موجود در کاه پروتئین مورد نیاز دام نیز تامین خواهد شد.
امروزه در بسیاری از کشورهای جهان از اوره و سایر مواد قلیایی که در این فیلم آموزشی توضیح داده شده است اقدام به غنی سازی کاه می شود که به طور کامل در این فیلم بیان شده است.
ش.م : ۶۴۶۴۱

قیمت: ۱۴,۵۰۰ تومان

روش خرید: برای خرید آموزش غنی کردن کاه با اوره- پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

shop آموزش غنی کردن کاه با اوره

کلمات کلیدی

دنبال چه هستید؟

برنامه آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود برنامه آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود نسخه جدید  آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود برنامه ی آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود برنامه جدید آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود نسخه جدید  آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود نسخه جدید برنامه  آموزش غنی کردن کاه با اوره؟برنامه توپ آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود برنامه توپ آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود برنامه زیبا آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود نسخه قبلی برنامه آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود کرک برنامه  آموزش غنی کردن کاه با اوره؟ رمز برنامه آموزش غنی کردن کاه با اوره؟کیجین برنامه آموزش غنی کردن کاه با اوره؟نسخه جدید برنامه  آموزش غنی کردن کاه با اوره؟سایت برنامه آموزش غنی کردن کاه با اوره؟سایت  آموزش غنی کردن کاه با اوره؟برنامه جدید آموزش غنی کردن کاه با اوره؟نقد برنامه آموزش غنی کردن کاه با اوره؟خرید برنامه آموزش غنی کردن کاه با اوره؟خرید نقدی  آموزش غنی کردن کاه با اوره؟download آموزش غنی کردن کاه با اوره؟download program آموزش غنی کردن کاه با اوره؟danlod barname آموزش غنی کردن کاه با اوره؟برنامه کاربردی آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود برنامه آموزش غنی کردن کاه با اوره؟برنامه توپ آموزش غنی کردن کاه با اوره؟برنامه کاربردی ویندوز آموزش غنی کردن کاه با اوره؟برنامه خوب آموزش غنی کردن کاه با اوره؟برنامه بهینه سازی  آموزش غنی کردن کاه با اوره؟ برنامه پشتیبان گیری آموزش غنی کردن کاه با اوره؟برنامه جدید آموزش غنی کردن کاه با اوره؟برنامه بهینه سازی به نام آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود نرم افزار دکستاب آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود نرم افزار جدید آموزش غنی کردن کاه با اوره؟دانلود نرم افزار قدیمی آموزش غنی کردن کاه با اوره؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

− 2 = 6